cep telefonu dinleme

Şu anda orada bulunan çeşitli cep telefonu casus yazılımlarını seçmek için beyninizi veya muhtemelen bütün herşeyi okuyup araştırarak zamanınızı harcıyorsanız bu makale tam size göre. Daha fazla aramayın; kontrol etmeniz gereken farklı kriterleri kısa ve öz biçimde vurgulayacağız.

 

Casus yazılım programı için neler önemlidir?

 

  • Öznitellikler
  • Kurulum
  • Desteklenen işletim sistemi ve telefonlar
  • Saptanabilirliği
  • Kurulum için yardım ve belgeler

Öznitellikler

 

Piyasada sunulan ve satıcıdan satıcıya farklılık gösteren çeşitli seçenek ve yöntemler bulacaksınız. Seçenekler ortak olmasına rağmen: anlık izleme, metin mesajları kaydı ve iletişim rehber kaydı özellik olarak farklılık gösterebilir. Bu 3 özellik tipik olarak cep telefonu dinleme yazılımı paketinin omurgasını oluşturur. Bazı sınırlı sayıda yazılım firmaları, uzaktan kendi kendini harekete geçirme, uzaktan erişim gibi imkansız görünen özelliklerle öne çıkan, anlık resim ve video kaydı gibi daha fazla özelliklere sahiptir.

 

Desteklenen işletim sistemi ve telefonlar


Cep telefonu casus yazılım programı işletim sistemlerini yönlendiriyor mu? En popüler çalışma platformları Andriod, Symbian ve Apple iPhone'dur. Bir başka önemli kısım, satıcının yazılımının sizin talep ettiğiniz cep telefonunu destekleyip desteklemediğini incelemektir. Desteklenen cep telefonlarının kapsamlı bir listesi için satıcının web sayfasını kontrol etmeniz önerilir.


Kurulum


Gerçekten bilgisayarlar için pek çok yazılım internette bulunabilir ve bunlar karmaşık değildir. Ancak cep telefonu için durum öyle değildir. Satıcı web sitesinde barındırılan yükleme yöntemlerine detaylı olarak bakın ve programı web sitede verilen indirme noktalarından yükleyin. Tüm sisteme yazılımın aktarılması 3-5 dakikadan fazla sürmemelidir. Aksi takdirde yüklemeye tam olarak hazırlanmış olmazsınız.


Saptanabilirlik


Her bir yazılımın çalışma sistemi farklıdır ve bu nedenle hepsi başka bir şekilde çalışır; Bazı yazılımlar, bir telsiz simgesine gizlenirken, diğerleri bu yazılımlardaki hedef cihaz sahibi tarafından anlaşılmayacak niteliklere sahip değildir. 
 

Cep Telefonu Dinleme Nitelikleri

 

Telefon Dinleme Programı Özellikleri

 

Bir telefon dinleme casus yazılımını araştırırken, yazılımın ne şekilde kurulacağı ve yükleneceğine dair yönlendirmelerin satıcının sayfasında açıklayıcı şekilde olup olmaması son derece kritik bir bileşendir. Size yardımcı olacak yeterli sayıda el kitabı, öğretici ve demo olduğunda, satıcı web sitesine rahatlıkla güvenebilirsiniz. Belli bir rehberlikte kalmak istiyorsanız bunları açıklayan ve yönlendiren şirketler ile çalışarak aynı anda bir avantaja sahip olacaksınız. Satıcının; kendisini, alıcının talep ve düşüncelerini yerine getirmeye adadığını gösterir. Diğer türlü satıcılardan uzak durmanız şiddetle tavsiye edilir.

 

Fiyat

 

Fiyat, aslında bu tarz işlerin kalitesini belirleyici olmasa da, alıcı tarafından genellikle belirleyici bir bileşendir. Hangi özellikte bir yazılım istiyorsanız, onun özelliklerinde olan yazılımla ilgili elinizde bir fiyat listesi olmasını öneriyoruz. Ve temelde bu ve benzeri yazılımlarda ucuza kaçmak risklidir. Çünkü gerçekleştirmek istediğiniz olaydaki cep telefonu için, kişinin şüphelerini uyandırmak istemezsiniz.